Şirket Profili

Gurubumuz 1989 yılında inşaat sektörüne mermer işleri ile başlamış ve 500.000 konutun mermer işlerini başarı ile tamamlamıştır.1991 yılından itibaren iskele, çelik kalıp , teleskobik dikme ve ayrıca 1999 yılından itibaren de prefabrik yapı ve konteyner elemanlarının imalatı , satış ve kiralama işlerini yapmaktadır.

Türkiyenin önde gelen iskele-kalıp üreticisi firması , firmaya 400.000 m² iskele , 400.000 adet teleskobik direk , 200.000 m³ kalıp stoğu ve tecrübeli teknik kadrosu ile hizmet vermektedir.
Firmamızın imal ettiği iskele sistemleri;Güvenlikli Flanşlı iskele sistemleri ,Güvenlikli H tipi iskele sistemleri , taşıyıcı kule iskelesi , hareketli iskele , asma iskele , tribün sistemleri , cup-lock fincanlı iskele , kalıpaltı masa tipi iskele.

Üretimimizdeki kalıp sistemleri şunlardır: Tünel kalıp imalatı , her nevi çelik kalıp imalatı , elle tırmanır kalıp sistemleri , vinç ile tırmanır kalıp sistemleri , playwood yüzeyli kalıp sistemleri , düşer kafalı kalıp sistemleri , ayarlı kolon kalıpları.

Gurubumuz Türkiyede ki inşaat sektörüne hizmet etmekle kalmamıştır. Ayrıca yurtdışında örgütlenerek Rusya , Kazakistan , Tataristan , Kırgızistan , Ukrayna , Romanya gibi ülkelerde 10 değişik yerleşim biriminde Moskova , Almata , Astana , Atrau , Bişkek v.s. üretim tesisi kurup bu ülkelerdeki inşaat sektörüne deneyimli 150ye yakın personeli ile kiralama ve satış olarak 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Türkiyede 100 kişilik deneyimli personeli ile İstanbulun yanı sıra Ankara şubeleri ile her türlü imalat , kiralama ve satış hizmetlerini gerçekleştirmekte olup , 32.000 m² açık ve kapalı alanı ile inşaat sektörüne hizmet vermektedir.